URAL


 

Genel Bakış

Genel Bakış

URAL Zırhlı Personel Taşıyıcı, özel tasarım şasiye sahip olup dünya çapında kendini ispatlamış motor, şanzıman ve mekanik parçalara sahiptir. Sürekli 4 tekerden çekiş, kilitlenebilir merkezi diferansiyel, önde burulma çubuklu bağımsız süspansiyon, arkada rijit aks ile en iyi arazi kabiliyetini sağlar. Patlak gider muharebe tipi lastikler, yüksek ivmelenme, dar dönme çapı URAL Zırhlı Personel Taşıyıcı’yı her türlü görev için ideal kılar.
 

Taşıma Kapasitesi

URAL Zırhlı Personel Taşıyıcı, 5-kapı versiyonunda 9 kişiye kadar, 3-kapı versiyonda 10 kişiye kadar, sürücü, komutan ve teçhizatlı personeli en zor koşullarda bile rahat bir ortamda göreve taşır.

URAL Zırhlı Personel Taşıyıcı, Türk emniyet güçlerinde ve birçok farklı ülkenin güvenlik kuvvetlerinde kullanılmakta ve en sıcak çatışma bölgelerinde kendini ispatlamaktadır.
 

Taşıma Kapasitesi
Modüler

Modüler

Tasarım aşamasında optimize edilerek modülerleştirilmiş araç yapısı ve ölçüleri, farklı görevlerin gerektirdiği ekipman, silah sistemleri ve konfigürasyonun kolaylıkla araca adapte edilebilmesini sağlayarak, her türlü görev için tek platform sunar.
 
 

Tüm zırhlı araçların ihracatı ilgili hükümetlerin ihracat izinlerine tabidir.